Menu
Vous êtes ici : Accueil > Actualités > [TR] Yurtdışındaki Hesapların Fransa'da Bildirimi ve Fransa-Türkiye ilişkileri

[TR] Yurtdışındaki Hesapların Fransa'da Bildirimi ve Fransa-Türkiye ilişkileri

Le 06 décembre 2020

Fransa ile Türkiye arasında yakın zamanda banka hesap bilgilerinin paylaşılacağını duymuşsunuzdur. Bu gelişmelerin sizin durumunuzla ilgili olası sonuçlarını merak ediyor musunuz?

Bu haberlerin medyada geniş biçimde yer alması, konudan haberdar olmanızı ve Fransa'da vergi yükümlülüklerine uyup uymadığınızı merak etmenizi sağlayacaktır.

Bu gelişmeler hakkında, Hukuk Büromuz tarafından, Village de la Justice web sitesinde yayınlanan; Fransa'da Yurtdışındaki Hesapların Düzenli Hale Getirilmesi ve Fransa-Türkiye Vergi Anlaşmasının Uygulanması, başlıklı makalede bazı temel bilgileri bulabilirsiniz.

Fransa'daki mevcut vergi durumunuz, özellikle de Türkiye'deki gelir ve varlıklarınızın vergilendirilmesi konusunda şüpheleriniz varsa veya Türkiye’de bulunan hesaplarınızı usulüne uygun bir biçimde Fransa'da beyan etmek istiyorsanız, Hukuk Büromuz bu süreçte size yardımcı olabilir.

Hukuk büromuz müşterilerine en iyi şekilde Türkçe hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi ve danışma için, bu bağlantı yoluyla randevu alabilir veya 01 88 24 26 13 numaralı hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili makaleyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Documents associés à cette actualité : keles-avocat-fransa-turkiye-vergilendirmesi.pdf